Odwiedziny w Domu Spokojnej Starości

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy przedstawiciele szkolnej społeczności ponownie odwiedzili pensjonariuszy Domu Spokojnej Starości. I tym razem dzieci przygotowały życzenia  w postaci pocztówek, a także wielkanocny stroik. Zostaliśmy przyjęci w świetlicy ośrodka, gdzie zgromadzeni podopieczni wysłuchali pozdrowień i życzeń przekazanych przez grupę uczniów. Potem nastąpiło wręczenie kartek i "pisankowych", lukrowanych ciasteczek upieczonych  przez niezastapione, świetlicowe "Kuchcikowo".

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy nie zawiedli i włączyli się w tą piękną akcję. Ma ona szanse stać się naszą tradycją.
  Zespół Promocji SP3