Odwiedziny w Domu Spokojnej Starości

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy przedstawiciele szkolnej społeczności ponownie odwiedzili pensjonariuszy Domu Spokojnej Starości. I tym razem dzieci przygotowały życzenia  w postaci pocztówek, a także wielkanocny stroik. Zostaliśmy przyjęci w świetlicy ośrodka, gdzie zgromadzeni podopieczni wysłuchali pozdrowień i życzeń przekazanych przez grupę uczniów. Potem nastąpiło wręczenie kartek i "pisankowych", lukrowanych ciasteczek upieczonych  przez niezastapione, świetlicowe "Kuchcikowo".

  Za  miłe chwile, pesjonariusze i personel odwzajemnili się niespodzianką. Podarowali nam własnoręcznie wykonaną na zajęciach plastycznych kaczuszkę - przytulankę. Po tych serdecznych, zaskakujących chwilach udaliśmy się jeszcze do kilku pokoi, gdzie osobiście wręczyliśmy pocztówki i ciasteczka. Po spotkaniu z panem dyrektorem i wzajemnym złożeniu życzeń, pełni wiosennej radości wróciliśmy do szkoły.
  Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy nie zawiedli i włączyli się w tą piękną akcję. Ma ona szanse stać się naszą tradycją.
  Zespół Promocji SP3