Odwiedziny w Domu Spokojnej Starości
W ostatni poniedziałek przed Świętami Bożego Narodzenia czyli 21.12.2015 roku, reprezentacja szkolnej społeczności z opiekunką Jolantą Morawiec, udała się do Domu Spokojnej Starości przy ul. Mickiewicza w Cieszynie. Poprzednie odwiedziny w tym ośrodku wiązały się ze Świętami Wielkanocnymi.
  Tym razem, po krótkim spotkaniu z Dyrektorem - Mieczysławem Szczurkiem, udaliśmy się ze świątecznymi życzeniami do pensjonariuszy, których odwiedziliśmy w świetlicy i w ich pokojach. Uczennice wręczyły każdej napotkanej osobie własnoręcznie wykonane pocztówki z serdecznymi życzeniami. W akcję włączyły się także nauczycielki i dzieci ze świetlicowego "Kuchcikowa. Upiekły one dla seniorów smaczne i pięknie ozdobione pierniczki.
  Z uśmiechem, a czasem z łezką w oku, podopieczni placówki przyjęli kartki, życzenia i słodkości. Mamy nadzieję, że okolicznościowe spotkania będą kontynuowane w przyszłości.
  Zespół Promocji SP3