RAJD PTTK - POŻEGNANIE LATA
44 Młodzieżowy Rajd Górski
3 października 2015 roku czterdziestoosobowa grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w 44 górskim rajdzie zorganizowanym przez oddział PTTK w Cieszynie „Pożegnanie lata”.
Młodzież z powiatu cieszyńskiego różnymi trasami zmierzała na szczyt Grabowej. Pod opieką nauczycieli o godz. 8. 00 wyjechaliśmy autobusem do Brennej Leśnicy. Tam rozpoczęliśmy nasze zdobywanie „szczytu”. Towarzyszyła nam piękna pogoda i doskonałe humory. Po dwugodzinnej wspinaczce dotarliśmy do schroniska „Chata Grabowa”. Po krótkim odpoczynku i poczęstunku, pełni wrażeń ruszyliśmy w drogę powrotną.
Rajd był sprawdzianem naszych wspinaczkowych możliwości, był też doskonałą okazją do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Bawiliśmy się wspaniale, a przy okazji mogliśmy podziwiać niezwykłe widoki naszych pięknych gór.
Zespół Promocji SP3