Rajd na Błatni±

7 maja uczniowie klas IV-VI wyruszyli na 45 Gorski Rajd Młodzieżowy „Powitanie wiosny”.

Wyjechali¶my spod szkoły już z o 8 rano do Brennej by wyruszyć zielonym szlakiem w kierunku szczytu Błatnia. Pogoda była przepiękna, podziwiali¶my cudne widoki Beskidu ¦l±skiego, oddychali¶my ¶wieżym górskim powietrzem. Po dwugodzinnej wędrówce i spaleniu wielu kalorii zdobyli¶my szczyt Błatniej (917m n.p.m.).

Na szczycie wszyscy razem zjedli¶my smaczna kiełbaskę i potwierdzili¶my swoj± obecno¶ć piecz±tk± PTTK w schronisku. Po krótkim odpoczynku grupa wyruszyła w drogę powrotn±. Nie było łatwo, trudy wędrówki dawały się we znaki, ale pomimo zmęczenia wszyscy dzielnie dotarli do autokaru. Pełni wrażeń, zachwyceni górskimi krajobrazami  powrócili¶my do Cieszyna.
Zespół Promocji SP3