RAJD PTTK - POŻEGNANIE LATA
42 Młodzieżowy Rajd Górski
27 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w zorganizowanym przez  PTTK Beskid Śląski oddział Cieszyn,  rajdzie górskim. Celem rajdu zorganizowanego przy współudziale Starostwa Powiatowego i Urzędu  Miejskiego jest propagowanie walorów krajoznawczych Beskidu Śląskiego oraz promowanie aktywnego wypoczynku. Meta  tegorocznej wędrówki dzieci i młodzieży znajdowała się na Stożku. Uczestnicy wędrowali dowolnymi trasami. Nasi uczniowie pieszą wędrówkę rozpoczęli w Łabajowej. Do schroniska dotarli  jako pierwsza grupa, w rekordowo krótkim czasie. O godzinie 12. 00 rozpoczął się konkurs wiedzy turystycznej i historii regionu. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Donocik (6b) i Justyna Janik (6b). Oboje zostali laureatami i otrzymali atrakcyjne nagrody.