RAJD PTTK - BŁATNIA

28 września, w sobotę uczniowie naszej szkoły wraz z czterema opiekunami wybrali się na rajd na Błatnią z okazji „pożegnania lata”. Mieliśmy tego dnia ogromne szczęście, pogoda dopisała, ale również nasza kondycja pokazała się z najlepszej strony. Wszyscy uczestnicy bez trudu dotarli na metę z uśmiechem na twarzy. Tam zjedliśmy przepyszne kiełbaski i wypoczęliśmy, aby mieć energię na powrót. W chwili odpoczynku podziwialiśmy widoki i robiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Najbardziej w pamięci utkwiło nam chyba jednak zakończenie, gdzie zostaliśmy miło zaskoczeni wręczeniem naszej szkole pucharu za najlepszą reprezentację szkolną. Dodatkowo nasi uczniowie wzięli udział w konkursie PTTK i wykazując się ogromną wiedzą, zdobyli doskonałe miejsca: I Jakub Donocik, IV Justyna Janik. Jesteśmy z was bardzo dumni!

Impreza przebiegła bezproblemowo, wszyscy uczestnicy wrócili do domów pełni optymizmu, ale i zmartwienia, że kolejny rajd dopiero na wiosnę…