Rajd PTTK

W sobotę 1 października, kiedy inni uczniowie odrabiali poniedziałkowe lekcje, 48 uczniów z opiekunami wyruszyło w góry na rajd PTTK. Z Górek Wielkich wędrowaliśmy przez Zebrzydkę, Łazek, Czupel  i  Wielką Cisową na Błotny, zwany też Błatnią. Tam przy Ranczo na mecie otrzymaliśmy ciepły posiłek, zweryfikowaliśmy książeczki GOT a Tomek Rakowski wziął udział w konkursie wiedzy turystycznej. Po odpoczynku zeszliśmy w dół do Brennej i stamtąd autokarem do Cieszyna. Pogoda i humory wszystkim dopisały.

Nasza szkoła po raz kolejny otrzymała puchar Burmistrza Miasta Cieszyna za najliczniejszy udział w rajdzie w kategorii szkół podstawowych.

red. Krystyna Brudny