WYCIECZKA DO DREAM PARKU

W sobotę 12 maja 2012 r. wraz z p. Henriettą Morawiec uczniowie pojechali na wycieczkę do Dream Parku w Ochabach Wielkich. Dream Park to miejsce, gdzie edukacja młodych jest prawdziwą przyjemnością. Uczniowie spacerując pomiędzy zielonymi alejkami mieli możliwość obejrzeć modele miniatur różnych sławnych budowli, podziwiali ruchome dinozaury, odwiedzili oceanarium i kino 6D. Pani przewodnik w ciekawy sposób przekazywała  wiedzę o dziejach naszej planety, życiu i przyczynach wyginięcia dinozaurów, czy stylów budownictwa. Dużym powodzeniem cieszył się park linowy, gdzie uczestnicy wycieczki mogli spróbować własnych umiejętności wspinaczkowych. Szkoda jednak, że całą tak fajną zabawę zepsuł deszcz, który zaczął nieoczekiwanie padać.