Zakończenie akcji
"Warto być dobrym"

W drugim semestrze roku szkolnego 2011/12 czterdziestu pięciu uczniów naszej szkoły przyłączyło się do udziału w ogólnopolskiej akcji „Warto być dobrym”, która przeprowadzona została przez Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i UNESCO. Akcja polegała na czynieniu dobrych uczynków w trzech obszarach:

• Ja i bliźni

• Ja i świat

• Ja i społeczeństwo

Uczniowie sumiennie notowali swoje dobre uczynki w specjalnie założonych notesach, zeszytach. W ostatnim tygodniu czerwca uczniowie z klas biorących udział w akcji wyłonili „klasowych liderów” i oni wzięli udział w losowaniu nagrody głównej roweru marki Kross. Spośród 12 finalistów największą szczęściarą okazała się Klaudia Cholewa z klasy 4a.  Na wszystkich pozostałych uczestników konkursu czekały nagrody pocieszenia.

Koordynatorzy akcji:
Edyta Bogdan, Małgorzata Guziur