PASOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Dnia 12 listopada 2010 r. odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Każda klasa przygotowała piękny program artystyczny składający się z piosenek , wierszyków czy scenek. Po występie uczniowie złożyli ślubowanie, po którym pani dyrektor mgr Mariola Lapczyk, używając symbolicznego ołówka, pasowała wszystkich pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Po tym uroczystym momencie każdy uczeń został ustrojony przez panią dyrektor mgr Magdalenę Kisiałę żakowską czapeczką oraz otrzymał „rożek obfitości” z rąk przewodniczącego Rady Rodziców – Piotra Czempiela, zaś  zakładkę do książki wykonaną przez Samorząd Uczniowski „Maciusie” wręczyła – Klaudia Cholewa. Pasowanie zakończono wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

klasa nauczyciele

1a mgr Ewa Gajewska
mgr Renata Sosin

1b mgr Mariola Cieślar
mgr Daniela Chodura

1c mgr Beata Dutkiewicz
mgr Magdalena Kisiała

Uczniom klas pierwszych
życzymy samych dobrych ocen, wiary we własne siły oraz dużo radości w zdobywaniu wiedzy.

Nauczycielom klas pierwszych
życzymy sukcesów wychowawczych, wytrwałości i cierpliwości oraz zadowolenia z wyników osiąganych przez dzieci.

Dyrekcja, Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski