„Z uśmiechem i humorem
promuj zdrowe i bezpieczne życie”

W piątek 13 maja dwie grupy uczniów z naszej szkoły brały udział w konkursie teatralnym, zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Cieszynie i Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” pt.  „Z uśmiechem i humorem promuj zdrowe i bezpieczne życie”. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, aktorzy mogli pokazać swoje umiejętności aktorskie, ale również bardzo przyjemnie spędzić czas. Starania wszystkich grup teatralnych zostały docenione, iż imprezie towarzyszyła ogromna masa dyplomów, nagród i niespodzianek. Po długich negocjacjach jury postanowiło przyznać I i II miejsce naszej szkole:

I miejsce – grupa Pani Katarzyny Frydrychowicz i Edyty Bogdan, aktorzy: Maria Surzycka kl. 6a, Marta Grusiecka kl 6a, Martyna Kamińska kl. 6c, Beniamin Wanicki kl. 6b

II miejsce – grupa Pani Martyny Dulęby, aktorzy z klasy 2a: Karolina Fornal, Maria Hankus, Kacper Gałuszka i Damian Węglarczyk