Dla Kochanej Babci i Kochanego Dziadka!

Dnia 8 lutego 20011 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z babciami i dziadkami uczniów klas trzecich. Po serdecznym przywitaniu drogich babć i dziadków przez panią dyrektor mgr Mariolę Lapczyk uczniowie zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń klas: 3a – Aleksandry Hliśnikowskiej, 3b – Ewy Czauderny, 3c – Weroniki Gogółki-Danelczyk.

W pierwszej części spotkania uczniowie należący do kółka teatralnego wystąpili z przedstawieniem pt. „Orzeszek” ( reżyseria i scenografia -E. Czauderna, oprawa muzyczna – Edyta Bogdan, dekoracje – Jolanta Morawiec, dziękujemy babci Zuzi Tomiczek z 3b za uszycie strojów borsuka i szczygiełków ). W drugiej części wszyscy uczniowie zaprezentowali  wiersze i piosenki wyrażające wdzięczność i miłość wnucząt do ukochanych babć i ukochanych dziadków.

Na zakończenie, po wręczeniu prezentów samodzielnie wykonanych podczas lekcji i złożeniu serdecznych życzeń każdy wnuk i każda wnuczka zaprosili swoich dziadków do pamiątkowego zdjęcia.

red. E. Czauderna