„JEDŹ Z GŁOWĄ”, czyli rowerowy Dzień Dziecka

Ponad 700 dzieci, uczniów cieszyńskich szkół brało udział w Dniu Dziecka i imprezie promującą bezpieczeństwo na drodze "Jedź z głową". Podczas imprezy najmłodsi mogli m.in.: zmierzyć się na  torach rowerowych pełnych przeszkód, wykonać psychotest, skorzystać z symulatora zdarzeń, przejechać się specjalnym samochodem na rolkach i zapoznać się z alkogoglami.

O atrakcje dla najmłodszych zadbali: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, WORD Katowice a także Stowarzyszeniem Promocji i Rozwoju Ustronia.

Sportowe emocje zapewnił otwarty turniej szkół: „Rowerowy tor przeszkód”. Zadaniem 3 - osobowych zespołów było pokonanie skomplikowanego toru przeszkód w jak najkrótszym czasie Najlepszą szkołą podstawową w rowerowych zmaganiach okazała się Nasza szkoła z rewelacyjnym czasem 50 sekund! Oto nasi zwycięzcy:

Jan Kożusznik, Dawid Gaura, Wojciech Wrona